Nákupný poradca

Zarámovaný odtlačok ruky

ramček-s-odtlačkami

V dnešnom článku spracujem návod na fotorámik s odtlačkom. Návody k týmto produktom sú takmer nulové. Pre lajkov a „menej“ šikovných ľudí to môže byť aj nepochopiteľné.

Ja mám s odtlačkom už jednu skúsenosť. Lukáško mal vtedy mesiac, tak som si povedala, že skúsim vypracovať návod. Teraz to bolo trochu iné, Lukáška to veľa zaujímalo, bavilo a chcel robiť odtlačok sám. Na trhu sú rôzne varianty. Zaujala ma široká ponuka. Môj vybraný rámček je teraz za akčnú cenu TU. V budúcnosti ma láka aj 3D odtlačok.

Súčasťou balenia je:ramček-s-odtlačkami

  • rámček
  • hmota
  • valček
  • pravítko
  • nálepka
    + fotografie

rámček-s-odtlačkom

Pracovný postup:

Ako prvú si v ruke spracujeme hmotu, tá je mäkká ihneď. Rozvaľkáme si ju. V balení je valček, ten je dosť provizórny – použiť môžete aj valček na pečenie, ten vám prácu uľahčí. Hlavne, ak sa odtlačok nepodarí na prvýkrát.

výroba-rámčeka-s-odtlačkom

Teraz si premyslite čo budete otiskovať, či nohu alebo ruku. Oboje majte vždy očistené, nech nemáte v hmote omrvinky alebo chĺpky, napríklad z ponožiek. Nebojte sa na rúčku či nôžku zatlačiť, deťom neublížite a budú vidieť lepšie detaily vo výsledku.

výroba-rámčeka-s-odtlačkom

Náš krásny odtlačok. Keď sa vám to nepodarí na prvýkrát, nič sa nedeje. Opäť hmotu spracujte a pokračujte od začiatku. Potom nechajte pár dní hmotu vyschnúť.

výroba-rámčeka-s-odtlačkom

Pripravte si rámček.

výroba-rámčeka-s-odtlačkom

Vyberte vhodnú fotografiu. Ospravedlňujem sa, ale nemám vyvolané aktuálne fotky nášho dvojročného – ale ja si ich vyvolám a potom vložím do rámčeka.

výroba-rámčeka-s-odtlačkom

Teraz všetko pripevníme do rámčeka a vrátime do pôvodného stavu. Prilepíme fotku aj odtlačok a máme hotovo.

HOTOVÝ RÁMČEK S FOTOGRAFIOU A ODTLAČKOM:

výroba-rámčeka-s-odtlačkom

Páči sa vám výsledok? Máte radi takého veci na pamiatku? Ja áno a viem, že toto nie je náš posledný odtlačok. Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte mi, rada poradím. Majte sa krásne, Veru.

Previous Articlelúčenie-do-škôlkyNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *