Nákupný poradca

Zábava pre malých pomocníkov – ovocie a zelenina od Plan Toys!

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúca firma v obore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek. A tak sme neváhali a pozreli sa na zúbok hneď dvom sadám, ktoré vás budú zaujímať, ak máte v kuchyni malých pomocníkov. Obe sady hračiek totiž ponúkajú niekoľko druhov ovocia a zeleniny, drevenú doštičku a nôž.

Ovocie a zelenina sú rozkrojiteľné napoly, uprostred spojené suchým zipsom. Obsahujú banán, citrón, pomaranč, jablko, hrušku, mrkvu, hubu a uhorku.

PT3416-8854740034168

Sada obsahujúca iba zeleninu sa skladá z paradajky, uhorky, papriky, huby a cibule. PT3601-8854740036018

Všetko má veľmi príjemný drevený materiál do ruky a krásne farby. Výrobca uvádza že „farebné a štruktúrované spracovanie umožňuje realistickú hru“ – s tým sa dá určite súhlasiť!

O značke

Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučukovníku, ktoré už neprodukuje latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktorých už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli použité na obnovu stromy nové.

zelenina2
Názor matky (Bára, 28 rokov):

Krásny spôsob ako zabaviť dieťa pri varení! Natálka sa stále pozerá, čo a ako varím, teraz mám ideálne riešenie – varí so mnou! Ak ešte zvolím rovnaké ingrediencie, je to úplne bez chyby! Oceňujem, že je všetko vyrobené z dreva – nielen kvôli peknému spracovaniu, ale tiež dúfam, že dlho vydrží. Ak by som mala porovnať obe sady, volila by som asi menšiu iba zeleninovú. Obsahuje síce o 3 kúsky menej, ale zato mi príde prepracovanejšia. V sade ovocia a zeleniny sa mi veľmi páčia zelené stopky z gumičky u mrkvičky, hrušky a pomaranči, ale na úkor toho je banán trošku slabší a hubka je úplne bez nápadu. Predovšetkým v kontraste s ostatnými kúskami.

Názor dieťaťa (Natália, 21 mesiacov):

Milujem varenie! Nielen že veľmi rada ujedám, ale tiež ma zaujíma, ako tie dobroty pod rukami mame vznikajú! Rada by som jej pomohla, ale nenechá ma používať jej nôž, pretože je moc ostrý, tak mi kúpila môj vlastný. A nielen nôž, ale dokonca aj ovocie a zeleninu! Vždy mi pripraví dosku, nôž a ja všetko nakrájam – presne napoly! Akurát ma trošku rozčuľovalo a nechápala som, prečo sa nedá nakrájať banán a huba, keď ostatné sa krájať dajú. Už som si na to zvykla, ale príde mi to škoda. Potom ma toľko nebaví sa s nimi hrať. Inak ma ale tieto hračky bavia moc! Asi zo mňa bude kuchárka.

Všetky výrobky Plan Toys nájdete TU.

Zaujala vás táto značka? Prečítajte si ďalšie recenzie!

Rapkáčik Plan Toys (KLIK)

PT6413-8854740064134Plan Toys hračka do vane (KLIK)

PT5658-8854740056580Plan Toys hrkálka vtáčik 4m + (KLIK)

PT5216-8854740052162Malá sova Plan Toys (KLIK)
PT5132-8854740051325

Previous ArticleNext Article
Jmenuji se Nina, je mi 23 let a nadšeně fotím, miluji dobré jídlo a internety. Více prozradí můj Instragram - https://www.instagram.com/whatitsgonnabe/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *