Súťaže

Vyhrajte látkové plienky podľa vlastného výberu: Súťaž s Bamboolikom! Máme výhercu!

Týždeň látkových plienok sa pomaly ale isto končí, no my by sme vás chceli obdarovať. Čím iným, ako látkovými plienkami! Pravidlá súťaže budú veľmi jednoduché a zapojiť sa môže každý. Pozor však na pravidlá!

Nebojte sa látkovania

Hoci látkovanie, so všetkými súčasťami, vrchnými a spodnými nohavičkami, vkladaním a kombinovaním, vyznie priam strašidelne, podľa mamičiek a odborníčok na látkovanie vôbec nie je také náročné. Stačí vedieť, čo s čím skombinovať, v ktorom veku ktorú vrstvu vynechať čiBamboolik štandarná sada chlapec pridať a hneď vám to pôjde. Nepotrebujete žiadne školenie, pýtať sa na otázky, ktoré vás zaujímajú, je povolené. Ba priam nutné.

Látkové plienky majú svoje výhody – sú ekologickejšie, teda šetrnejšie k životnému prostrediu. Majú dlhšiu životnosť, takže sa vám počiatočná investícia vráti. Ak plánujete viac ako jedno dieťa, môže to mladšie vždy „podediť“, takže je to aj ekonomickejšia voľba. Látkové plienky sú vyrobené z mäkkých materiálov, ktoré sú šetrné k detskej pokožke. A o výhodách by sme sa mohli baviť oveľa dlhšie.

Samozrejme, nebudeme sa tváriť, že látkové plienky majú iba výhody, nájdu sa aj nevýhody. Na začiatok to môže byť vysoká investícia, plienky koniec koncov ani nemusíte používať, najmä ak nie ste si istá, ako ich používať.

Súťažte s nami!

Chcete sa zapojiť do našej súťaže? Ak áno, poďme si spolu prejsť podmienky súťaže.

 1. Na Feedo.sk si vyberte zo širokej ponuky výrobkov Bamboolik* to, čo by ste chceli vyhrať. 
 2. Vložte URL výrobku do komentára pod článkom. 
 3. K URL pripojte odpoveď na otázku „Máte skúsenosť s látkovaním? Ak nie, prečo chcete začať? Ak áno, čo sa vám na látkových plienkach páči najviac?“

Výhercu vyberieme 9.5 2017 a výsledky si budete môcť prečítať v tomto článku 10.5 2017. 

Ako výhercu vyberieme? Použijeme generátor náhodných čísel.

Každý sa môže odoslať do súťaže iba jeden komentár.

Výhra bude odoslaná šťastlivcovi v najbližšej objednávke.

* Hodnota výrobku nemôže presiahnuť 100€, pričom výrobok môžete vybrať vždy len jeden.

Máme výhercu!

Výherný komentár je od Lindy, ktorá má problémy s bežnými plienkami, preto by chcela skúsiť látkovky. Random generátor sa na ňu usmial a my Linde gratulujeme!

Linda 1.5.2017 (20:16) 

https://www.feedo.sk/bamboolik-latkove-plienky-ai2-denna-testovacia-sada-batola-biela-polkruhy/
S takýmito látkovými plienkami nemám bohužiaľ slúsenosti. Skúšala som také tie zdedené z 90tych rokov ( ešte po mne) a len som prala a prala čo som v šestonedelí moc nezvládala. Momentálne používame jednorazové plienky, ale maličká z nich máva dosť často podráždený zadoček :/ takže by som sa rada vrátila k látkovým a vyskúšala niečo modernejšie avšak financie mi to zatiaľ neumožnili a pretoje táto súťaž ako dar z neba.

Tešíme sa na vaše odpovede! 

Previous ArticleNext Article

31 komentářů

 1. my používame látkove plienky od 4. mesiaca, od vtedy nemáme nijaký problém so zapareninami, finančne je to ovela menej náročnejšie, a aj napriek tomu, že ma každý odrádzal od toho, že je s tým veľa roboty, mne to nevadí, veď dať plienočky do práčky na 60 stupňov a potom to za dve minúty povešať, keď je to vyprané, nezaberie až toľko veľa času a nevyžaduje veľkú starostlivosť
  ? https://www.feedo.sk/bamboolik-latkove-plienky-aio-denna-testovacia-sada-unisexove/

 2. S látkovými plienočkami máme skúsenosti, sú naše obľúbené, neprecikajú sa, sú veľmi pohodlné, bábatko je s nimi spokojné :)

 3. S látkovaním mám skúsenosti, momentálne látkujem svoju prvú dcéru, ktorá bude mať onedlho rok. Na látkovaní sa mi najviac páči to, že je to ekologické, netvorí sa toľko nerozložiteľného odpadu ako pri používaní jednorázových plienok. A keďže so značkou Bamboolik ešte skúsenosti nemám, potešila by ma táto denná testovacia sada https://www.feedo.sk/bamboolik-latkove-plienky-ai2-denna-testovacia-sada-batola-hneda-vtaciky/

 4. https://www.feedo.sk/bamboolik-latkove-plienky-ai2-denna-testovacia-sada-batola-oranzova-zvieratka/

  Používame oboje druhy plienok jednorazové ale aj látkové .Niekomu sa može zdať,ze pri latkovych plienockach je viac roboty,ale ja osobne by som nepovedala,mame s nimi dobru skúsenosť .
  Látkové plienky sú zdravšou a tiež ekologickejšou alternatívou oproti jednorazovým.Z pohľadu zdravia je iste lepšie, ak má bábätko na zadočku príjemný prírodný materiál.U menších detí zabezpečujú látkové plienky odporúčané široké balenie pre správny vývoj kĺbov. V dnešnej dobe si uz može mamička vybrať z rôznych druhov latkovych plienok,vyzerajú krásne moderne a BAMBOOLIK sú ???

 5. https://www.feedo.sk/bamboolik-latkove-plienky-ai2-denna-testovacia-sada-batola-biela-polkruhy/
  S takýmito látkovými plienkami nemám bohužiaľ slúsenosti. Skúšala som také tie zdedené z 90tych rokov ( ešte po mne) a len som prala a prala čo som v šestonedelí moc nezvládala. Momentálne používame jednorazové plienky, ale maličká z nich máva dosť často podráždený zadoček :/ takže by som sa rada vrátila k látkovým a vyskúšala niečo modernejšie avšak financie mi to zatiaľ neumožnili a pretoje táto súťaž ako dar z neba ?

 6. Látkové plienky sme používali pri staršom synčekovi a veľmi sa nám osvedčili, sú zdravšie pre dieťatko aj pre prírodu. Mladšieho synčeka sa chystáme taktiež látkovať a už sa nato tešíme… Látkové plienky sú zdravšie, ekologickejšie a je zábava nakupovať a vyberať zo všetkych tých vzorov a materiálov… Synček bol aj spokojnejši v látkovej plienke narozdiel od jednorázovych, ktoré sme používali len na výletoch a v noci.
  https://www.feedo.sk/bamboolik-latkove-plienky-ai2-denna-testovacia-sada-batola-modra-lodicky/

 7. S látkovými pliekami sme ešte nezačali. Dcérka má tri mesiace a stolicu aj päťkrát do dňa, čo ma trochu odrádza. Ale už sa teším kedy sa to trošku upraví a naplno sa do toho pustíme

 8. Pred 3 týždňami sa nám narodilo naše druhé bábo. Pri dcére sme používali iba tie (vrchné pull a klasické štvorce) a pri synovi by sme radi vyskúšali aj iné vkladačky. Látkové plienky si nevieme vynachváliť. Jednak je to oveľa ekologickejšie, vzdušnejšie, nie sú ničím napustené a nesmrdia. Som rada keď viem, že svoje dieťa nebalím do igelitky. Ach látkové plienky sú skvelé. Nás by určite veľmi potešili tieto alebo iné tohto typu :) https://www.feedo.sk/bamboolik-latkove-plienky-ai2-denna-testovacia-sada-dojca-hneda-vtaciky/

 9. S latkovymi plienkami zatial skusenosti nemam. Cakame druhe dietatko a velmi rada by som ich vyskusala hlavne preto, ze latkove plienku su setrnejsie k pokozke babatka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *