Súťaže

Vyhrajte hodnotné darčeky: Veľká vianočná súťaž s Feedo.sk je tu!

Vianočný čas sa nezadržateľné blíži, ruku hore, kto už má všetky vianočné darčeky nakúpené? My teda ešte nie, ale práve by sme vás chceli obdarovať! A viete čím? Všetkým, čo uvidíte v našom vianočnom videu!

Vianoce sú časom, kedy sa obdbarovávame nie len časom strávaným s rodinou či priateľmi, je to ale aj o drobných radostiach a…aj o darčekoch. Keďže si vážime to, že ste s nami už 6 rokov, denne nám píšete krásne správy, komentáre, zapájate sa do súťaží, chodíte na naše semináre, chceme vás odmeniť :)

Ako inak – veľkou súťažou. O hodnotné a krásne darčeky!

POZOR!

Súťažíme iba na našom youtube kanále, nie v komentároch pod článkom.

Preto šup klik na naše video a my sa budeme tešiť na všetky vaše krásne priania a želania :-)

Previous ArticleNext Article

26 komentářů

 1. ja zelam vsetko len to dobre ludom dobrej vole,hlavne zdravie a vela uspechov v sukromnom zivote.Chcela by som vyhrat drogeriovy balicek bio na cistenie v domacnosti,pre seba,ale rozdelila by som sa s rodinami svojich deti

  1. Krásne sviatky, pokoj v duši, veľa lásky v srdiečkach, aby všetci šťastní boli, aby nikto nebol sám. Źelám si žirafku pre môjho malého vnúčika, ktorému idú práve teraz zúbky. Ďakujem

  2. Štastne a vesele požehnané Vianoce všetkým dobrým ludom na zemi,hlavne zdravíčka,ktorého je velmi malo a rodinnu pohodu v kruhu svojich najbližších, i dobrých ludi,a aby nikto nebol sám a hlavne nie deti!!!KR/ASNE VIANOCE V/AM ŽEL/AM :)

   ak by som si mohla vybrat,tak by som poprosila dolce gusto alebo vankušik,hned prvý vo videu.

 2. Prajem kazdemu hlavne zdravie to j velmi vzacne a dolezite, nech su ludia štastny a nenahanaju sa za vsetkym nech spomalia a uzivaju si svoju rodinu.
  Zelala by som si cokolvek z balicka,kedze su tam velmi prakticke a krasne vecicky. Podelila by som sa s mojou zlatou susedkou ktora ma 9mesacnu dcerku.

 3. …. vraví sa ,že zdravie je to najcennejšie v živote,no i tak si veľa ľudí tento poklad neváži.Prajem každému aby sa naučil byť vďačný za maličkosti, pokorný, ľudský, spokojný so svojim životom. Nech sa ľudia tešia najmä z toho,že môžu byť so svojimi blízkymi…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….a svetový mier……..

 4. Všetkým ľuďom prajeme pohodové a pokojné prežitie Vianoc v kruhu najbližších, veľa zdravia, šťastia, lásky a rodinnej pohody……….nech sú všetky domácnosti plné smiechu a radosti od tých najmenších až po tých najstarších.
  Čo by som si želala vyhrať? Tak mňa by potešilo už len to,že som voľačo vyhrala :-)

 5. vesele vianoce prajem vsetkym ludom a najme vela lasky zdravicka bozieho pozehnania prajem vsetkym ludom zo srdca

 6. Prajem si hlavne zdravie pre moje detičky rodinu a vsetkych blizkych… milujeme vianočné sviatky a prajeme aj pracovnikom feedo pokojné a čarovné vianoce… potešila by kozmetika od vás a urcite by som ju venovala mojej maminke ktorú ľúbim… Ďakujem feedo ste najlepší 😊😘

 7. Krásne prežitie vianočných a novoročných sviatkov v kruhu rodiny všetkým zo srdca prajem!
  Poteší čokoľvek z uvedeného, keďže bábätko je na ceste a výbavička zatiaľ chýba.

 8. Každému prajem krásne a radostné vianočné sviatky plné šťastia a pohody v kruhu svojej rodiny! Našu dcérku by potešila tá žirafka :-)

 9. Zdravie sa nedá kupiť ,preto ho prajem všetkým deťom a prajem si kávovar pre oddych a čokoládu ktorú milujú vnúčatá 😍😍😘

 10. K najkrajsim sviatkom, Vianociam, prajem vsetkym hlavne pohodu v sebe. Vela snehu, vôňu sviatocneho papkania po celom byte, spolocne vonave pecenie s najmensimi, vianocne pesnicky, rozpravky s Mrazikom a Popoluskou. Je to cas pre uvedomenie si hodnot, prajem, aby mal naplnené aspon z casti kazdy to, po com tuzi (nie len materialne). Zelam vsetkym lasku,pokoj, pohodu a blizkost vsetkych, ktorych lubime 😘 Akykolvek darcek by ma potesil ,venovala by som ho kamaratke, ma dcerku, ktorá ma dva mesiace a aj ked su od nas daleko, nevieme sa dockat Vianoc, ked ich uz uvidíme 💖a budeme opat chvíľku spolu.

 11. Letí anjel s nádielkou,
  pritom vrti s prdelkou.
  Letí, letí, kto vie kam?
  K dobrým ludom,
  predsa k Vám.
  Moju Vianocnú dcerku alebo 2-ročného synceka by potešilo hocico…..

 12. Želám všetkým to najcennejšie čo máme -zdravie, potešilo by ma hocičo, darujem rodinke.Ďakujem 😍😍😍

 13. Všetkým prajeme krásne vianočné sviatky plné lásky a rodinnej pohody😘 Keďže máme 5 mesačného synčeka zišlo by sa hocičo, možno aj zirafka pri prerezavani prvých zúbkov 😍

 14. Prajeme Veselé Vianočné sviatky a rodinej Pohody aby nikto na Vianoce nebol sam praje Maminka s Tobiaskom 3mesiace.Tak malickemu syncekovy bi som dopriala všetko ale poteší len nejaka hračka mojim najväčším šťastím je,hlavne aby bol zdravý zdravie je to najdôležitejšie a zdravie nic nenahradí

 15. Prajem Vám krasne prezitie vianocnych sviatkov aby sa Vám darilo :). Zelam vsetkym aby sa mali radi nielen na vianoce. Mojho rocneho vianocneho synceka by potesila hracka alebo kozmetika. Rozdelila by som sa s kamoskou :)

 16. Tak ako väčšina, aj ja všetkým želám to čo je najcennejšie… To čo sa nedá kúpiť… Je to zdravie, láska, pokoj v duši a spokojnosť.
  Keďže sa nám pred mesiacom narodila tá najväčšia láska, potešilo by nás čokoľvek z vašich darčekov… 😊 ďakujeme 😊

 17. Nech sa všetka starosť zruší, nech zavládne pokoj v duši. Čo bolelo, nech sa zhojí, čo tešilo, nech sa zdvojí. Lásku šťastie, žiadne hádky, pohodu a krásne sviatky.
  Potešilo by nás čokoľvek z Vášho videa, nevedela by som sa ani rozhodnúť čo je to také pekné :)

 18. Máme tu čas sviatočný, pre niekoho náročný. Šalát, rybu pripraviť, vianočný stromček ozdobiť. K tomu darček pre každého, nikoho nenechať samého. Zdravie, lásku, úsmev, nech nik nemá v sebe hnev. Neodchádzať bez objatia, dni starého roku sa nám krátia. Privítajme nový rok a urobme správny krok.

  Veselé Vianoce a v novom roku nech sme lepšími ľudmi .)

  A darček?
  Volant do auta pre nášho Lukyho …alebo balíček bioD, ten by som podelila .)

 19. Pre mňa je najdôležitejšie zdravie a preto ho prajem každému, a potom samozrejme pokoj a krásne vianoce..

 20. Orajem každému krásne Vianoce, pokoj v duši a v rodinách. Zdravíčka, šťastíčka a lásky, nech puto , ktoré je počas sviatkou vydrží aj po celý rok. Čakám bábätko na Silvestra ,takže mna poteší naozaj hocijaký darček :)

 21. Veselé Vianoce chcem vám priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby tento Nový rok za to stál.
  A darček… asi by sme sa potešili kávovaru Dolce Gusto Krus alebo hracia deka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *