Nákupný poradca

Vychytávka – uzáver na vlhčené obrúsky

Rovnako ako väčšina mamičiek, používam aj ja detské vlhčené obrúsky. Sú skvelou pomôckou nielen na cestách, keď nemáte možnosť dieťatko opláchnuť alebo mu umyť ručičky. Pre mnoho mamičiek sú univerzálnym pomocníkom. Jediné, čo mi na nich ale naozaj nevyhovovalo, bola absencia pevného uzatvárania načatých balení obrúskov. Lepiaca krycia fólia čoskoro prestala držať alebo som balenie pri otváraní dokonca roztrhla. Obrúsky potom úplne vyschli a boli už nepoužiteľné. Preto som sa rozhodla vyskúšať samolepiaci uzáver na vlhčené obrúsky BITATTO.

Táto šikovná pomôcka sa používa veľmi jednoducho. Z obrúskov strhnete lepiacu kryciu fóliu, z veka Bitatto odstránite papier, ktorý kryje samolepiacu plochu a potom ho už len umiestnite tak, aby pasoval otvorom na otvor vzniknutý na obrúskoch.

Od tejto chvíle máte zaistený pohodlný prístup k obrúskom, ku ktorým sa dostanete aj jednou rukou a zároveň zabránite vysychaniu alebo poškodeniu celého obalu. Výborne priľne k malému aj ku veľkému baleniu obrúskov. Môžete teda naďalej používať značku, na ktorú ste s dieťaťom zvyknutí.

Tento uzáver je opakovane použiteľný. Ak sa lepiaca plôška náhodou zašpiní, môžete ju opláchnuť vodou a po uschnutí znovu používať. Ja vlastním dva a používam ich už viac ako 4 mesiace bez akejkoľvek zmeny v priľnavosti.

S Bitattem som veľmi spokojná a môžem ho len odporučiť. Dodáva sa dokonca v šiestich farebných variantoch:

Vyberie si určite každý!

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *