Nákupný poradca

Videorecenzia – Hudobná húsenica Lamaze

Lamaze-husenica-recenzia

Tentoraz sa môjmu synovi podarilo otestovať veľkú hračku – skoro takú veľkú ako je on sám. Nie len tak hocijakú húsenicu, ale húsenicu hudobnú od firmy Lamaze.

Húsenica bola pripevnená v papierovej škatuľke a na prvý pohľad mi pripadala celkom malá – zdanie ale klame. Je dlhá 60 cm a na spodnej, žltej strane je „pravítko“ v centimetroch aj v palcoch.

Húsenica má sedem rôzne farebných článkov a žltú hlavičku. Články sú nielen rôznofarebné, ale tiež vyrobené z rôznych materiálov a s inou výplňou. Vďaka tomu sa rozvíja detský hmat a sluch. V jednom článku je napríklad rolnička, v druhom šuštiaca látka, v ďalšom pískatko. Jeden článok je chlpatý, druhý naopak úplne hebký. Na húsenici nájdeme zelenú, modrú, fialovú, ružovú, oranžovú, modrú a červenú farbu.

Hlavička húsenice má veľké kukadlá s tykadlami a po stlačení hrá tichú, pomalú pesničku. Z pusinky vyplazuje jazyk.

Húsenica má 14 nožičiek a malý ju za ne neustále ťahá. Najviac sa mu páčia tie časti, ktoré šuštia.

Pomenovali sme ju Pepina a stala sa Filipkovou kamarátkou v postieľke, na prechádzkach aj u mamičky v nosiči. Veľmi sa mi páči, že je na poslednom článku putko, vďaka ktorému ju môžete pripevniť na kočík či k postieľke, aby ju dieťa len tak nevyhodilo na zem.

Za mňa a za Filipka dávame 1 *.

Húsenicu môžete zakúpiť TU.

Previous Articlesamostatne-obliekanie-u-detiNext ArticleRecenzia-Sassy-Svietiaci-mlyncek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *