Nákupný poradca

Tip – prírodné hryzátko pre bábätko

hryzatko-lullalove

S Alnkom som objavila čaro bábätkovských hryzátok z prírodnej kaučukovej gumy. Nedávno som narazila na poľskú značku Lullalove, ktorá tiež jedno také hryzátko (naviac fakt štýlové) má a vôbec – celý ich sortiment ma očaril!

Kaučukové hryzátko je v sete s podbradníkmi zo 100% bambusu, na ktoré sa dajú prirobiť cvočky, čo je super nápad, hlavne teraz v zime, keď bábätka v kočíku pri žuvaní hračiek slintajú (obzvlášť tie, ktorým rastú zuby) a môžu potom prechladnúť kvôli mokrému oblečeniu. Bambus naozaj dobre saje, takže tak ochráni všetko oblečenie pred zvlhčením. Bábätko si spolu s hryzátkom k puse pritiahne aj podbradník, takže sa zachytí všetko.

Celý set je len z prírodných materiálov a vyrobený v EÚ. Kaučuková guma je navyše na dotyk veľmi príjemný materiál, taký hebučký.

lallalove
Toto hryzátko je zatiaľ jediné, čo som v SR od značky Lullalove našla. Majú ale ešte pár ďalších vecí (naozaj len pár – majú malý, ale krásny, štýlový a vychytaný sortiment). Dúfam, že sa tu čoskoro objavia aj ďalšie veci! :)

Hryzátko Lullalove zakúpite TU.

Na celý sortiment tejto značky sa môžete pozrieť  TU.

Za recenziu ďakujeme Madame Coquette!

Previous ArticleHanblive-dietaNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *