Tehotenstvo

Tehotenstvo herečky Andrey Růžičkovej: Ako prebiehalo a čo sa naučila?

Hoci sa Andrea a jej partner Mikoláš dnes tešia s krásneho syna, ešte predtým sa nám zverila s tým, ako sa o seba počas tehotenstva starala, ako cvičila a ako sa stravovala. Nechajte sa inšpirovať :-)

Strava v tehotenstve

Čomu ste sa počas tehotenstva vyvarovali a naopak, čo ste si dopriali? Tiež ste náruživo listovali v časopisoch a či ste čítali rôzne internetové diskusie, aby ste vedeli, čo počas očakávania nemôžete? Aj Andrea taká bola, no na druhej strane nie všetko, čo je zakázané, musí byť automaticky zlé. V primeranom množstve a v tej správnej úprave si môžete dopriať aj sushi.

Starostlivosť o pokožku

Počas tehotenstva naše telo nosí nie len nás, ale aj budúce dieťatko. Takto začala svoje rozprávanie Andrea v druhej časti nášho seriálu. Je nesmierne dôležité starať sa o pokožku správne už počas prvých týždňov. Čo si počas očakávania obľúbila a na ktoré produkty nedá dopustiť? Pozrite sa na ne spolu s nami :-)

Cvičenie v tehotenstve

Cvičili ste pred tehotenstvom a zrazu neviete, ako pokračovať bez toho, aby ste sebe či svojmu najdrahšiemu pokladu v brušku neublížili? Andrejka si do tretieho dielu nášho seriálu pozvala svojho kamaráta a trénera v jednej osobe Ládu Zeita. Spoločne nám ukázali, ktoré cviky sú v tehotenstve užitočné, ako sa správne cvičia a prečo sa nebáť ponaťahovať svaly počas náročných, ale krásnych 9 mesiacov. Najmä opatrne, milé budúce mamičky! :-)

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *