Súťaže

Súťaž Plan Toys

Sutaz-Plan-Toys

Tiež radi fotíte? Je to skvelý spôsob, ako zachytiť momenty, ktoré sa už nebudú opakovať. A určite si chce aj vaše dieťa foťák požičiavať a zahrať sa na malého fotografa. Táto súťaž vám tento problém môže vyriešiť.

Súťažiť môžete o krásny drevený fotoaparát od thajskej značky Plan Toys.

O Plan Toys

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúca firma v odbore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek.

Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučukovníkov, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktorých už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli opätovne vysádzané nové stromy.

muj prvni fotak

Môj prvý fotoaparát

Hračky od PlanToys podporujú hru, kreatívnu myseľ a učia deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú aj desiatky ocenení z celého sveta. Urobte obrázky perfektných výhľadov z vášho okolia s týmto fotoaparátom! Zaostrite, sústreďte sa, stlačte spúšť a pozrite sa na rôzne obrázky cez šošovku kaleidoskopu.

Detail hračky si môžete prezrieť TU.

Prekvapilo ma, ako je tá hračka dotiahnutá do detailov. Nie je to napodobenina foťáku so stlačiteľnou spúšťou, ale cez šošovku kaleidoskopu môžete vidieť svet trochu inými očami. Čo vám bude klamať, aj mna samotnú baví sa s foťákom hrať. Hračky od Plan Toys podporujú hru a kreativitu.

Mamička na blogu

Ako foťák vyhrať?

Súťaž sa uskutočňuje od 21.10. do 4.11.

Úlohou je zaslať nám fotografiu vášho malého fotografa. Súťažné príspevky zasielajte na adresu blog@feedo.sk. My ich následne zverejníme v galérii v tomto príspevku.

Jedna e-mailová adresa = jedna fotka. Nezabudnite pripojiť vaše meno, adresu a telefónne číslo.

Hodnotiť budeme kreativitu a originalitu.

Výhru pripojíme do vašej nasledujúcej objednávky, ktorú je nutné vytvoriť do dvoch mesiacov.

Galérie

Previous Article16-tyzden-tehotenstvaNext ArticlePrevencia-proti-striam

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *