Batoľa, Kreatívny svet, Semináre, Zo zákulisia

Seminár „Ako na prvé príkrmy“ exkluzívne v Bratislave: Srdečne vás pozývame!

Príkrmy vždy boli a vždy budú témou, ktorá je tak rozmanitá a pestrá, že by sme sa o nej mohli baviť neustále a stále by sme prichádzali na nové a nové otázky. Kde ale prísť na odpovede? Na našom seminári! Po úspešných seminároch o Bezpečnosti novorodenca a Manuáli prvej pomoci vám prinášame ďalší seminár – Prvé príkrmy!

Mnohé mamičky sa pod našimi článkami o príkrmoch pýtajú, kedy by mali začať s tou a tou potravinou, kedy je vhodné pridať do stravy dieťaťa mäso, ktoré je lepšie a prečo je ovocie až posledné na jedálničku. Práve tieto otázky nás prijmeli k tomu, aby sme aj na Slovensku začali so seminármi, kde odborníčky z tohto odboru odpovedia na všetko podstatné, čo potrebujete vedieť predtým, ako začnete s prvými príkrmami.

Na našom seminári sa však nechceme zamerať iba na základné otázky. Ide jar, v záhradách všetko krásne kvitne, prvá úroda je tu čo nevidieť. Trhy budú plné kvalitnej a doma dopestovanej zeleniny, mnohé mamičky však majú svoju vlastnú záhradu a v nej ovocie a zeleninu. Ako ale niektoré druhy kombinovať? Čo sa kombinovať môže, čo by sa nemalo? Ako variť tak, aby sa netočilo všetko iba okolo dieťaťa? Dá sa variť pre celú rodinu a zároveň aj pre bábo tak, aby mamička nestrávila celý deň v kuchyni?

To sú všetko otázky, ktoré by sme radi zodpovedali na našom seminári – Ako na prvé príkrmy? Nebojte sa rozmanitosti sezónnej zeleniny a ovocia.

Dôležité informácie!

Kedy sa bude kurz konať?

27.4 2017

O koľkej je začiatok a kedy sa skončí?

Od 10:00 – 12:00

Kde sa seminár bude konať?

V Monster Cafe and Bar – Rusovská cesta 50 -56 v Bratislave – Petržalke. Viac info o mieste konania nájdete TU

Nebojte sa prísť aj s deťmi, Monster Cafe and Bar je baby friendly a drobci budú mať k dispozícii detský kútik.

POZOR: S našimi odborníčkami sme sa rozhodli, že okrem toho, že sa o príkrmoch budeme rozprávať, budete ich môcť aj ochutnať! 

Čo musíte spraviť?

  • Prihlasujte sa elektronicky 

Prihlásiť sa môžete na emailovej adrese: seminar@feedo.cz

  • Cena semináru 

Cena semináru je 10€. Okrem zaujímavých informácií budete môcť ochutnať príkrmy, ktoré pre vás budú naše odborníčky pripravovať.

Kto vás bude seminárom sprevádzať?

Katarína Medveďová / Cookučka

Žurnalistka, kuchárka a lektorka. Skúseností získavala v škole varenia u Jaroslava Žídeka, v Jem iné u Anety a Janice, vo vlastnej Školičke chutí, v Ateliéri Stefana Liewehra vo Viedni, pri spolupráci s Nórskym veľvyslanectvom a šéfkuchárom Daniélom Rougé Madsenom a na mnohých kurzoch varenia a workshopoch v školách s deťmi aj vo firmách. Venuje sa najmä téme detská a rodinná strava.

Eva Blaho/ nutričná poradkyňa, naturopatka

Vyštudovala zdravú výživu a fytoterapiu na škole prírodnej medicíny ACNT v Austrálii, odbor Clinical Nutrition & Western Herbal Medicine. Tam získala aj prvé skúsenosti v oblasti fytoterapie a stravovania.

Začiatkom roka 2012 rozbehla vlastnú konzultačnú prax zameranú zdravé stravovanie.  Okrem toho sa venujem aj publikačnej a vzdelávacej činnosti vo forme písania článkov, workshopov a rôznych prednášok. Spolupracuje aj s klinikou celostnej medicíny Medante a občianskym združením Jem iné, kde vedie kurzy zamerané na detskú výživu.

Previous ArticleNext Article

2 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *