Semináre

Seminár na Slovensku: Prihláste sa na Manuál prvej pomoci!

blog-1280x550-PrvniPomocDiteti-cz-840x440-1-840x440

Máme za sebou pilotný seminár Manuál prvej pomoci, ktorý sa tešil skvelej účasti. Prvá pomoc je niečo, čo by mal ovládať každý z nás, nie len mamička či otecko. Všetci sme povinní poskytnúť prvú pomoc a preto sú jej základy nevyhnutné.

Prvá pomoc deťom je však samostatná kapitola. V rannom veku vám nepovedia, čo ich bolí, čo sa s nimi deje, preto to musíte rozoznať vy. Ako povedala pani doktorka Mudr. Knězková, každý rodič bude v danej situácii vedieť, že sa niečo deje.

Na rôzne situácie sa však dá pripraviť. Jednak tým, že si od odborníka vypočujete všetko potrebné, jednak názornými ukážkami – napríklad ako držať dieťa, ak sa niečím dusí alebo čo robiť, ak sa popáli.

Témy, ktoré sa na seminároch preberajú

Na seminári sa dozviete všetky podstatné informácie o tom, ako dieťaťu podať prvú pomoc – ako správne privolať rýchlu záchrannú službu, ako resuscitovať dojča, ako poskytnúť resuscitáciu dieťaťu od jedného roka ale aj ako oživovať dospelého.

Zameriame sa na „najbežnejšie“ úrazy, ktoré sa v domácnosti môže stať – otravy, popáleniny, prehriatie. Čo robiť, ak dieťa spadne? Ako správne zastaviť krvácanie? Kedy dieťa iba spí a kedy naozaj stratilo vedomie?


KEDY?

13.5 2017 – T.J SOBOTA

O KOĽKEJ?

OD 14.00 -16.00

KDE?

Stretneme sa v jazykovej škole Canadian Bilingual Institute na Obchodnej 43-45 v Bratislave*. Viac info o tom, ako sa do školy dostať nájdete TU. 

Fb udalosť

Udalosť môžete zdieľať medzi svojich priateľov na Fb, priprájame link (prihlasovanie na FB nie je oficiálne, miesto vám zaevidujeme iba cez prihlásenie cez email)


Kto bude viesť seminár?

Odborník na slovo vzatý. Svoje zvedavé otázky budete môcť klásť pani doktorke MUDr. Michaly Knězkovej. Viac o nej si môžete prečítať na jej blogu. Adresu blogu nájdete tu.

Čo si domov odnesiete?

Okrem vedomostí, praktických rád, ako pracovať s dieťaťom, ak sa mu niečo stane, vám ostane na kurz spomienka v podobe praktického manuálu, kde vždy nájdete všetko potrebné. “Preškolenie” zavŕšime certifikátom, ktorý vám bude pripomínať, že ste sa niečo nové naučili.

3 VECI, KTORÉ VÁS BUDÚ ZAUJÍMAŤ

  • Prihlasujte sa elektronicky 

Prihlásiť sa môžete na emailovej adrese: seminar@feedo.cz

  • Cena semináru 

Cena semináru je 12€.

  • Počet miest je obmedzený! 

Bohužiaľ, naše priestory sú obmedzené, takže sa prihlásiť môže maximálne 15 mamičiek.

*Ak by ste chceli ísť s dieťaťom, nie je problém, v priestoroch sa nachádza aj veľká detská herňa!

Prechádzajúci článoklet-s-dietatomĎalší článokBezpečnosť novorodenca seminár

Napísať komentár

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *