Nákupný poradca

Samoohrievacia fľaša Iiamo Go

Keď mi prišla do ruky fľaša iiamo go, nešlo ju neskúsiť a nenapísať  vám o nej.

Výhodou tejto samoohrievacej fľaše je, že k ohrevu nepotrebujete elektrinu ani žiadny kábel, takže je skvelá na cestovanie.

Keďže veľa cestujem autom alebo mám rôzne schôdzky, kedy nechávam malú doma s odstriekaným materským mliekom, stačí, keď mlieko nalejem do fľaše, a to vydrží teplé. Ak ho tam nalejete už studené, ohreje sa na požadovaných 37 stupňov do 4 minút :)

Nie že by mi vadilo dojčiť na verejnosti, ale niekedy sa napríklad dostanete do dopravnej zápchy, tak je fajn mať so sebou práve fľaštičku s mliečkom a nemusieť sa stresovať tým, že bábätko je hladné a vy ho práve nemôžete nadojčiť.

Samozrejme sa momentálne snažím používať fľaštičku čo najmenej. Nerada by som, aby si malá zvykla na to, že sa pije z fľašky ľahšie než z prsia, ale keď je to nevyhnutné, tak je to super variant.

Iiamo go

 

Ak je bábätko na umelom mlieku, tak je tento variant úžasný! Nemusíte behať niekde po reštauráciách a prosiť o teplú, najlepšie dojčenskú vodu, aby ste mohli urobiť dieťaťu mlieko.

Balenie obsahuje 180 ml fľaštičku s antikolikovým cumlíkom, ktorá by mala eliminovať boľavé detské bruško. K baleniu je dobré zakúpiť náhradné ohrevné náplne, ktoré sa do fľaštičky vkladajú. Fľaša sa dá samozrejme umývať v umývačke.

Už sa teším, až malá bude piť napríklad čajíky či iné tekutiny a budem ich môcť naliať do fľaše, vložiť ohrevnú náplň, zatrepať, počkať 4 minúty a je to!

Fľaštičku môžete zakúpiť TU.

 

 

Iiamo go

Autorkou tohto článku je Elis z webu sexymamas.cz

 

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *