Nákupný poradca

Recenzia – Woody didaktická kocka

Didaktická kocka od firmy Woody je jedna z najlepších hračiek, čo doma máme. Je veľmi pekná na pohľad a deti hneď upúta žiarivými farbami. Okrem toho je mnoho spôsobov, ako sa s ňou zahrať. Z každej strany sa totiž nachádza iná hra.

Poďme sa na ňu pozrieť.

Na jednej strane sa deti môžu hrať so xylofónom. K nemu je drevená palička. Xylofón je z kovu, takže hrá veľmi pekne.

Na ďalších stranách môžu deti popremýšľať. V jednej časti sa môžu pohrať s drevenými guličkami na počítadle. Tie sa ovládajú veľmi ľahko a jemne o seba cinkajú.

Vedľa sa nachádzajú hodinové ručičky, ktoré dieťa tiež posunie veľmi ľahko. Ciferník má okolo seba pekné obrázky.

Keď už majú deti počítania dosť, môžu si opäť precvičiť jemnú motoriku presúvaním farebných gombíkov labyrintom. Dá sa s nimi pohybovať hore, dole a do strán.

Na vrchnej strane sa nachádza najväčší labyrint. V ňom je veľa zvieratiek, kvetiniek aj guličiek, ktoré je možné presúvať po drôtikoch. Aby sa dala kocka ľahko upratať a uložiť, dá sa tento labyrint obrátiť smerom nadol.

Výrobca odporúča didaktickú kocku pre deti od 3 rokov. Ja by som ju ale pokojne dala aj mladším deťom. Moja 16-mesačná dcéra sa s ňou rada hrá, aj keď k nám prídu na návštevu starší kamaráti. Je radosť pozerať sa na to, ako sa deti hrajú spoločne – zábava totiž čaká z každej strany.

Kocku nájdete TU.

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *