Nákupný poradca

Recenzia – výrobky 3 SPROUTS

Neviem, ako je to inde, ale u nás je izbička a hrací kútik syna,  povedané kulantne, miesto s vysokou mierou entropie. Keďže som chcela aspoň večer nechať maminkine oko (teda moje) sa pokochať relatívne uprataným domovom, hľadala som úložné priestory, kam by som veci jednoducho naložila. Teda … realitu asi lepšie vystihuje slovo: nahádzala. Na úložné krabice, boxy a organizéry je špecialistom americká značka 3 sprouts, preto som rada otestovala uzatvárateľnú debničku a kôš na bielizeň z jej dielne.

Uzatvárateľná debnička na hračky Leopard (KLIK)


Vzhľad

Rozmery udávané výrobcom sú: výška 38 cm, šírka 61 cm, hĺbka 37 cm.

Debnička je vyrobená z papierovej lepenky pokrytej látkou z polyesteru. Naspodu má vystužené odnímateľné dno a je vybavená vekom, takže sa na hračky nepráši. Na prednej strane debničky je prišitá plstená nášivka zvieratka. Debna je k dostaniu v niekoľkých „zvieratkovských“ variantách.

Plusy

Musím vyzdvihnúť jednoznačne krásny detský dizajn. Debna je veľká a zmestí sa do nej naozaj veľa vecí. Pritom je ľahká, pekne drží tvar, aj keď v nej nič nie je. Oceňujem, že nie je úplne uzavretá – po oboch stranách má medzi vekom a bočnou stenou výrez, takže vetrá. V prípade potreby sa dá jednoducho zložiť na plocho do takmer nič nezaberajúcich rozmerov.

3-sprouts-detail

3 SPROUTS Koš na prádlo Goat (KLIK)


Vzhľad

Rozmery udávané výrobcom sú: výška 56 cm, šírka 48 cm, hĺbka 28 cm.

Kôš je vyrobený z polyesteru a má dve držadlá s kruhovými otvormi, ktoré po sklopení vytvoria jeden otvor pre hádzanie bielizne. Vpredu je vytlačený obrázok zvieratka (je možné si vybrať z niekoľkých variant). Keď sa kôš naplní, možno jednoducho držadlá zdvihnúť a odniesť za ne pohodlne celý kôš tam, kam treba.

Plusy

Opäť je to krásny dizajn. Kôš je ľahký a rovnako ako bednička sa dá jednoducho na plocho zložiť.

Mínusy

Ani jednému z výrobkov nemám čo vytknúť, len možno, že je naozaj ťažké si z toľkých krásnych motívov vybrať.

Suma sumárum

Syna síce nový úložný priestor v podobe debničky neprinútil si zatiaľ upratovať sám (aj keď občas do debničky niečo hodí), svoju funkciu ale plní na jednotku – večer do nej nahádžeme hračky a je upratané. Navyše sú tieto úložné priestory s roztomilými motívmi zvieratiek (osobne nejako nemôžem prísť na chuť Spongebobom, Mimónom a podobným postavičkám) vymyslené tak, že k sebe ladia a tvoria roztomilé doplnky detskej izby.

Všetky výrobky od značky 3 SPROUTS nájdete TU.

Previous ArticleNext Article
Jmenuji se Nina, je mi 23 let a nadšeně fotím, miluji dobré jídlo a internety. Více prozradí můj Instragram - https://www.instagram.com/whatitsgonnabe/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *