Nákupný poradca

Recenzia – obojstranná osuška Bubbler

U nás doma sa veľmi dobre osvedčila osuška Bubbler Reluxury od firmy Lodger. Lodger je holandský výrobca produktov pre novorodencov a malé deti. Ich filozofia je: „Život mladých rodičov bez starostí“ a presne tomu svedčia aj ich výrobky. Zamerané sú predovšetkým na optimálny komfort a bezpečnosť, či už doma alebo na cestách. Majú široké portfólio výrobkov a nás presvedčili kvalitou už pri kúpe zavinovacej deky a rovnako nás nesklamala ani osuška.

Osušky vyrábajú vo viacerých farebných prevedeniach, pričom každá z nich je obojstranne použiteľná. Vždy je jedna strana biela a druhá pastelová. Rozmery osušky sú približne 76 cm do tvaru štvorca so zaoblenými rohmi.

osuska 1Mne sa najviac páči, že osuška rastie s nami. Bábätko sa do nej dá krásne zabaliť, batoľaťu môžete dať na hlávku kapucňu a prestrčiť ručičky cez otvory, takže nemá pocit stiesnenia v osuške. Len pri menších deťoch, ktoré už sami chodia, treba dať pozor, aby si pri ich neposednosti nepristúpili tento osuškový pláštik, pretože je dosť dlhý a ľahko by sa to mohlo stať. Osuška sa dá využiť až do vyššieho veku, podľa výrobcu až do 5 – 6 rokov, čo vám však zatiaľ neviem potvrdiť, kedže máme len 19 mesiacov.

Osuška je vyrobená z mäkkého a veľmi príjemného froté (96 % bavlna, 4 % polyester). Naozaj je radosť sa do nej utierať. Ozdobená je nenápadne, motívom morských zvieratiek, ktoré jej veľmi svedčia. Jej údržba je jednoduchá, taká, aby zodpovedala filozofii výrobcu. Môže sa prať pri 40 stupňoch v práčke a sušiť voľne na vzduchu alebo v sušičke pri nižšej teplote. Môžem potvrdiť, že aj po opakovanom praní si osuška zachováva svoju jemnosť, čím poskytuje komfort môjmu dieťatku.

Výrobca upozorňuje, aby sa osuška namočila do studenej vody na pár hodín pred prvým praním. Aj ja som tak urobila, aby som predišla vyzrážaniu materiálu.

Bubbler Reluxury teda môžeme len odporučiť!

Osušku vo fialovej farbe nájdete TU.
Vybrať si môžete aj ďalšie farby:

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *