Nákupný poradca, Zo zákulisia

Sme aj tento rok pre vás ShopRoka?

Našou každodennou úlohou je byť k vám bližšie. Svojimi objednávkami, pochvalami či hodnotením nám dávate najavo, či sa nám táto úloha darí plniť. Už po ôsmykrát máte možnosť hlasovať za svoj obľúbený eshop v súťaži ShopRoku. Už máte svojho favorita?

Vyhľadávaci portál Heureka.sk hľadá ShopRoku. Ten online obchod, ktorý je u vás obľúbený, o ktorom si myslíte, že poskytuje najlepšie služby vo svojej kategórii. V roku 2017 patrilo Feedo.sk medzi 10 najlepších e-shopov v kategórii Cena popularity. Bezkonkurenčným víťazom sa stalo Feedo v kategórii Cena kvality v skupine Detský tovar. Podarí sa nám zopakovať minuloročný úspech?

Vyjadriť podporu nášmu e-shopu môžete aj tento rok!

Naše heslo „ľahší život mamičkám“ sa snažíme plniť do bodky. Uvedomujeme si totiž, že materská dovolenka nie je „dovolenka“ v priamom slova zmysle a že pri všetkých povinnostiach, ktoré doma máte, vám chceme aspoň nakupovanie uľahčiť.

Preto u nás nemusíte stáť v dlhom rade ako v nákupných centrách, ale z pohodlia domova s drobcom na rukách môžete nakúpiť všetko, čo potrebujete – od plienok až po hračky. Už máte vybraté? :-)

Celý Feedo tím, ktorý denne pracuje na zlepšovaní služieb pre vás verí, že ste s naším e-shopom spokojní a radi u nás nakupujete.

Feedo.sk bojuje o Vašu priazeň v kategórii Cena popularity. Hlasovať za svoj obľúbený eshop môže široká verejnosť a nominovať môžete tri e-shopy. Všetko podľa vlastného uváženia.

Ocenených bude 10 online obchodov, ktoré nazbierajú najviac hlasov. Hlasovanie prebieha od 3. 12. 2018 do 28. 2. 2019

Chronológia našich úspechov :-) 

2017 – víťaz Ceny popularity v kategórii Detský tovar, finalista Ceny kvality v rovnakej kategórii 

2015 – finalista Ceny popularity, víťaz Ceny kvality v kategórii Detský tovar 

2014 – víťaz Ceny kvality v kategórii Detský tovar 

2013 – finalista Ceny kvality v kategórii Detský tovar 

2012 – finalista ceny kvality v kategórii Detský tovar 

Previous ArticleNext Article

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *