Nákupný poradca, Nezaradené, Zo zákulisia

Podporte Feedo.sk v ankete ShopRoku!

Našou každodennou úlohou je byť k vám bližšie. Svojimi objednávkami, pochvalami či hodnotením nám dávate najavo, či sa nám táto úloha darí plniť. Už po ôsmykrát máte možnosť hlasovať za svoj obľúbený eshop v súťaži ShopRoku. Už máte svojho favorita?

Vyhľadávaci portál Heureka.sk hľada ShopRoku. Ten online obchod, ktorý je u vás obľúbený, o ktorom si myslíte, že poskytuje najlepšie služby vo svojej kategórii. V roku 2015 patrilo Feedo.sk medzi 10 najlepších e-shopov v kategórii Cena popularity. Bezkonkurenčným víťazom sa stalo Feedo v kategórii Cena kvality v skupine Detský tovar. Podarí sa nám zopakovať minuloročný úspech?

Vyjadriť podporu nášmu e-shopu môžete aj tento rok!

Naše heslo „ľahší život mamičkám“ sa snažíme plniť do bodky. Uvedomujeme si totiž, že materská dovolenka nie je „dovolenka“ v priamom slova zmysle a že pri všetkých povinnostiach, ktoré doma máte, vám chceme aspoň nakupovanie uľahčiť.

Preto u nás nemusíte stáť v dlhom rade ako v nákupných centrách, ale z pohodlia domova s drobcom na rukách môžete nakúpiť všetko, čo potrebujete – od plienok až po oblečenie na našom bazáriku Kiido.sk.

Celý Feedo tím, ktorý denne pracuje na zlepšovaní služieb pre vás verí, že ste s naším e-shopom spokojní a radi u nás nakupujete.

Feedo.sk bojuje o Vašu priazeň v kategórii Cena popularity. Hlasovať za svoj obľúbený eshop môže široká verejnosť a nominovať môžete tri e-shopy. Všetko podľa vlastného uváženia.

Ocenených bude 10 online obchodov, ktoré nazbierajú najviac hlasov. Hlasovať môžete do konca februára 2017.

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *