Nákupný poradca, Zo zákulisia

Objavte kúzlo mäkkých plyšákov od Nattau

Pomaly premýšľate nad darčekmi a chceli by ste svojim najmenším zaobstarať mäkkú plyšovú hračku, hraciu deku, hrkálku alebo kolotoč nad postieľku? Siahnuť môžete po belgickej značke Nattou, ktorá sa zakladá na 3 pilieroch – kvalite, bezpečnosti a mäkkosti :)

Jeden z plyšákom tejto roztomilej značky sa môže ľahko stať obľúbenou hračkou vášho najmenšieho a to ako cez deň, tak aj v noci. Bude tak pri všetkých jeho objavoch a krokoch. Či už siahnete po tradičnom plyšovom medvedíkovi alebo po (o niečo menej tradičnom) nosorožcovi, hračky majú vždy jedno spoločné – mäkkosť a roztomilosť.

nattou

Pre najmenších

nattou 2Designéri, ktorí hračky Nattou navrhujú, majú dlhoročné skúsenosti práve s produktami pre deti. Špecializujú sa najmä na najmenšie deti a batoľatá. Vďaka úzkej špecializácii a odbornosti dokážu potreby a fantáziu detí zhmotniť do krásnych hračiek. Veď to posúďte sami – jasné kontrasty, farebné vzory a materiál, ktorý je na dotyk krásne mäkký a jemný.

Kvalita – bezpečnosť – mäkkosť

3 základné piliere, na ktorých si spoločnosť zakladá, ju sprevádza už od roku 1988. Od začiatku starostlivo vyberajú vysoko odolné materiály, samozrejme v súlade s európskymi normami bezpečnosti a kvality. Ich kolekcia sa neustále rozširuje o nové produkty.

Dnes sú ich výrobky k dostaniu v 35 krajinách.

Páčia sa vám?

Mrknite sa na širokú ponuku plyšákov, tulítok, detských dečiek aj hudobných kolotočov. Ponuku nájdete TU.

Túto značku sme vám tiež predstavili v septembrových novinkách. Pozrite sa na video ->

https://www.youtube.com/watch?v=zvxS7Oasyfk

 

Previous ArticleNext Article
Jmenuji se Nina, je mi 23 let a nadšeně fotím, miluji dobré jídlo a internety. Více prozradí můj Instragram - https://www.instagram.com/whatitsgonnabe/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *