Nákupný poradca

O tom ako Pán Knedlička testoval II.

Pán Knedlička testoval II.

Dnes o hygiene! Tak, ako bolo sľúbené.

Náš Macinko sa hrozne rád kúpe, čľapká, rochní vo vode. Niekedy k jeho radosti stačí vidieť prúd vody. Štastné dieťa. A čím sa náš Pán Knedlička umýva? Veľmi sme si obľúbili slovenskú značku Bupi. Je to rokmi overená kvalita, ktorú som používala aj ja ako malé dieťa.

bupi_pena_overlayVeľmi dobre sa telíčko umýva touto peničkou na umývanie. Musím sa priznať, že som bola milo prekvapená, ako dlho nám vydržalo to jedno balenie. Pena má jemnú nevtrieravú vôňu a je šetrná k detskej pokožke. V ponuke od konkurencie sú tiež peničky na umývanie, ale keďže sme absolútne spokojní, tak sa nechystáme meniť.

Samozrejme sme skúšali aj klasické mydlá Bupi – konkrétne toto. Ale nepoužíval ho náš Knedlička, ale skôr ja po pôrode, a počas šestonedelia. Myslím, že to je dostatočný argument, ktorý hovorí sám za seba.

Šampónik používame tento – pretože krásne vonia a dá sa s ním umyť aj celé telíčko. U nás spokojnosť zaručená.

Čo sa týka telových mliek, tak to je asi jediný výrobok, čo nášmu šuhajovi nesadol z portfólia Bupi. Ale využila som ho ja. Ale tak ako všetky výrobky, tak takisto veľmi pekne vonia. Ak by ho chcel niekto odskúšať, tak tu ho máte. Macinko sa krémikuje týmto voňavučkým telovým mliečkom od Hippu.

A keď už píšem o krémovaní, tak čo som ostala viac ako príjemne prekvapená, bola táto novinka od Bupi – krém proti chladu. V tom nečase, ktorý sme tu mali pár týždňov dozadu, sa nášmu junákovi, hrozne sušila tvárička, skúšala som aj iné a drahšie krémy od konkurencie a najviac som spokojná s týmto. Pomer cena a kvalita je vynikajúci. Nedám na tento krémik dopustiť!!!

Čo sa týka Macinkových ušiek, tak veľmi dobrú skúsenosť mám s týmito tyčinkami z Kaflandu. Tiež som bola spokojná s týmito a aj týmito.  Naopak, tieto z Tesca, u mňa prepadli, pretože neboli podľa môjho názoru dostatočne mäkké.
Často som od kamarátiek dostávala otázky, že v čom periem. Zo začiatku kým bol Krpček plne kojený a najhoršie čo sa mohlo stať, bolo, že sa prekaká, som mala za jedno či je to Lovela, či Bupi. Ale dosť sa teda prikláňam opäť k Bupi. hold som lokálpatriot. Dôvodom je opäť vôňa, a praktickejšie nalievanie, hlavne čo sa aviváže týka. pre porovnanie prikladám foto.

Tu máme Lovelu.

IMG_1023

 

A tu máme Bupi.

IMG_1024

 

Ak by ste mali také obe ruky ľavé, ocenili by ste ten sosáčik, tak ako ja.  Jediné, čo môžem vytknúť značke Bupi, je, že oproti konkurencii má menšie balenia. Teda ich treba kupovať častejšie.

bupi-mydlo-na-skvrny-a-na-prani_overlayĎaľšia vec, z ktorej som od Bupi nadšená je toto úžasné pracie mydlo. Je o dosť väčšie ako to žlčové z DMky. a zdá sa mi minimálne tak dobré, ak nie lepšie.

Tak tým hore uvedeným periem keď nie je Knedličkove oblečko moc zasvinené. Ale odkedy papá ako veľký chaloš, tak je to skôr výnimkou a nič s nápisom soft, gentle ani sensitive proste nestačí. Skúšala som všeličo, ale vždy som skončila pri klasickom prášku na biele prádlo. Jedno či Ariel alebo Persil. Ale nesmie byť kupovaný na Slovensku. Prečo? Nuž, krabica a vzhľad rovnaký, ale účinok rozhodne nie! Tu si môžte o tom viac prečítať. Hlavný rozdiel okrem účinnosti pracej dávky je v krajine výroby prášku. U nás kúpite made in Poland a u susedov z Henkel centrály. Naštastie to nemáme do Rakúska tak ďaleko.

Nuž a to by asi aj bolo na dnes všetko.

Autorkou tohto príspevku je Katuliačik z blogu Inšpirácia pre budúce mamičky, mamičky na materskej :)

IMG_1015

Previous ArticleMáme radi KrtkaNext ArticleČo muži na ženách nenávidia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *