Batoľa, Kŕmenie

Novinka Nurture: zdravie z prírody pre najmenších

Každé dieťa sa rodí s vrodenou nešpecifickou imunitou, ktorú dedia po rodičoch. Imunitu špecifickú získava až po narodení, pričom imunitný systém zreje počas celého detstva. Ako jeho správny vývoj podporiť a zabezpečiť, aby aj váš drobček mal čo najlepšiu obranyschopnosť? Predstavujeme vám novinku na Feedo – nápoje od značky Nurture.

Ťažké chvíle, keď bábätko preplače celú noc a jeho malé telíčko zápasí s teplotou či kašľom, zažil zrejme každý rodič. Úplne iný rozmer nastáva s nástupom do škôlky. Celoročne sa tak ako rodičia môžeme potýkať so stále sa vracajúcim prechladnutím či virózami našich najmenších. Práve túžba ochrániť deti pred nepríjemnými chorobami a snaha pomôcť im bezpečne prekonať náročné obdobie stála za vznikom značky Nurture.

Prírodná podpora imunity

Jednou z najdôležitejších zložiek podpory imunity je výživa. Je preto veľmi dôležité vybrať výživové doplnky, ktoré prešli starostlivým klinickým výskumom a pri ktorých bol pozitívny vplyv na detský imunitný systém skutočne potvrdený. S výrobky radu Nurture získate istotu, že pre svoje dieťatko a jeho zdravie robíte to najlepšie. Obsahujú komplex beta glukánov Wellmune®, ktorý je prírodným, klinicky overeným, prirodzeným imunitným akcelerátorom. Nápoje sú tiež doplnené o nenahraditeľné vitamíny B, C, D a zinok.

Zdravé desiaty pre maškrtné jazýčky

Najväčším pozitívom výrobkov značky Nurture je potom absencia lepku, laktózy, hlavných alergénov, konzervantov či pridaného cukru. V jej ponuke potom nájdete hneď dva rady. Prvý z nich je rad Oatie, čo sú nápoje obsahujúce bezlepkové ovsené vločky, pričom vybrať si môžete zo 4 príchutí (original, banán, jahoda a čokoláda). Druhou je potom rad Fruity – osviežujúca pramenitá voda obohatená o lahodnú ovocnú šťavu. Tento rad ponúka príchute pomaranč s ananásom, jahodu a jablko s čiernymi ríbezľami. A sladká bodka na koniec? Značka Nurture je novo držiteľom certifikácie V-Label a je tak 100 % vhodná aj pre vegánske a vegetariánske rodiny. Zaujala vás? Potom sa pozrite na Feedo.sk, kde tieto dobroty novo nakúpite.

Previous ArticleNext Article

5 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *