Nákupný poradca

Novinka na Feedo.sk: Moderná prírodná drogéria za rozumnú cenu

Na začiatku tohto príbehu stál Michael Barwell. Na jeho konci sú kvalitné prírodné čistiace produkty značky Bio-D, ktoré si odo dnes môžete prémiovo za exkluzívne ceny zakúpiť aj na našom e-shope. Príbeh medzi tým vás presvedčí o tom, že myslieť na svoje zdravie má veľký význam. Ukážeme vám, prečo je dobré prírodné produkty Bio-D kupovať a začať ich používať.

Verte či nie, už v 80.tych rokoch ľudia uvažovali nad tým, čo všetko môžu pre svoje zdravie, ale aj pre prírodu spraviť a ako ju začať chrániť. Hoci mnohé firmy uvažovali skôr opačne, našli sa medzi nimi aj svetlé výnimky. Hovoríme o mladom robotníkovi Michaelovi Barwellovi, ktorý s hrôzou zistil, že prostriedky, ktoré v práci pri údržbe veľkých obchodných lodí používa výhradne v ochrannom odeve a s respirátorom na tvári, sa až tak nelíšia od tých, ktoré bežne kupuje a využíva doma.


Tu sa začal písať príbeh značky Bio-D, ktorú dnes s podporou exkluzívnej cenovej akcie pre vás začíname distribuovať na našom e-shope.


Rodinná firma so zmyslom pre ekológiu

Malú lokálnu firmu založil Michael Barwell pred viac ako štvrť storočím. Spoločnosť si dodnes zachovala rodinný charakter a desiatka oddaných zamestnancov neustále pracuje na rozvoji a kvalite prírodnej drogérie pre naše domácnosti. Manufaktúra sa sústredí na výrobu čistiacich prostriedkov, ktoré majú minimálny dopad na ľudské zdravie a na životné prostredie

Proces prípravy je založený na studenom miešaní surovín, čo minimalizuje spotrebu energií. Modulárny systém výroby minimalizuje výrobné prebytky a odpady. Nádoby a obaly obsahujú aspoň 70% recyklovateľného materiálu a čoskoro budú ako novinka dokonca zo 100% recyklátu!

Produkty neobsahujú živočíšne zložky, fosfáty, optické rozjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bielidlá na báze chlóru, umelé vône a umelé farbivá. Všetky vône pochádzajú z éterických esencií rastlín (napr. osviežujúca levanduľa, rozmarín, pomaranče, eukalyptus a ďalšie). Navyše v Bio-D za celú históriu značky NIKDY NETESTOVALI svoje produkty ani ich zložky na zvieratách.

Bio-D _Full Range High res_previewPríbeh značky pokračuje u nás

V strednej Európe pokračujú v písaní príbehu  Bio-D Michal a Mária Kubáňoví a ich rodinná firma. Michal takisto nesie prvky istej „rebélie“, akú vo svojom živote podstúpil Michael Barwell. Aj on pred rokmi odišiel z chaosu korporátneho života, opustil hektický pracovný život a dal mu nový smer. S Máriou sOther_Foto5_previewa vtedy zamysleli nad tým, čo skutočne môžu pre seba, svoju rodinu, potomkov a pre prostredie, v ktorom žijú, spraviť. Začali od seba a postupne to učia aj ostatných.

K anglickej značke Bio-D sa dostali najmä skúmaním trhu. Inšpiráciu hľadali vo Švédsku, v Austrálii, na Novom Zélande či v Británii. Tam sa stretli aj s ekodrogériou Bio-D, ktorú dnes zastupujú na našom trhu.

Michal a Mária majú jeden smelý cieľ – zo zdravého a alternatívneho produktu spraviť niečo, čo budú spotrebitelia považovať za bežné. A čo napriek jemnosti a šetrnosti ku zdraviu i k prírode, splní rovnakú funkciu ako konvenčná chemická drogéria.

Varujú vás však v jednej veci – používanie prírodných čistiacich prostriedkov vytvára závislosť a riskujete tak, že sa už NIKDY nevrátite ku konvenčnej chémii :-) 

10 vecí, ktoré by ste o produktoch Bio-D mali vedieť

  1. Other_Foto1_previewJe vyrobená zo 100% prírodných materiálov, ktorú sú v maximálnej miere rozložiteľné vo voľnej prírode a to v omnoho kratších dobách, ako predpisujú európske normy
  2. Produkty sú veganské, netestované na zvieratách
  3. Všetky vône pochádzajú z éterických esenciálnych olejov a sú 100% rastlinného pôvodu
  4. Je veľmi vhodná pre detičky a pranie detskej bielizne
  5. Drogéria je dermatológom schvaľovaná aj pre alergikov – je nedráždivá, hypoalergénna, vhodná pre jemnú a citlivú pokožku
  6. Bio-D ponúka nie len čistiace produkty, ale aj celotelové tuhé mydlá z raw konopného oleja a tekuté dezinfekčné mydlá na ruky
  7. Obaly produktov sú minimalistické, dizajnovo prepracované a preto zaujmú na prvý pohľad
  8. Produkty sa napriek špičkovej kvalite pohybujú v strednej cenovej hladine
  9. Vybrané produkty získali prestížne ocenenie Best Buy časopisu Ethical Consumer Magazine
  10. V testoch ekologickej drogérie Bio-D pravidelne získava prvé miesta v kategóriách účinnosti, šetrnosti a ekologickej odbúrateľnosti

Vybrali sme pre vás

Produkty Bio-D budú dostupné vo viacerých kategóriách. My sme z každej vybrali jednu, ktorú by sme vám odporučili.BIO-D nappy fresh

Kategória – Prášky na pranie


Feedo Tip
: Odstraňovač škvŕn a dezinfekcia pre detské plienky

Prečo sme ho vybrali?  Zaujal nás svojou účinnosťou pri nižších teplotách a tiež tým, že dezinfikuje a odstraňuje rôzne škvrny aj bez toho, aby sme plienku museli predtým prevariť.

Kategória – Prostriedky do kuchyne

Feedo tip: Prášok do umývačky

F042995-2Prečo nás zaujal?  Zaujímavý je najmä svojou formou. Keďže sme bežne zvyknutý na tablety, ktoré sa nie raz poriadne nerozpustia, prášok znie ako niečo, čo by tento problém mohlo vyriešiť. Vydrží približne 72 cyklov, je bez vône a nedráždi.

Kategória – Osobná hygiena  F042995

Feedo tipKonopné mydlo

Prečo nás zaujal? Obsahuje totiž najkvalitnejší, za studena lisovaný konopný olej, ktorú pokožku zvláčňuje, čistí a dodáva jej proteíny

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *