Bábätko, Semináre

Decembrové kurzy pre rodičov v Trenčíne: S kým sa uvidíme?

Zaujíma vás, ako budú prebiehať prvé dni s bábätkom a máte tak trošku rešpekt? Chcete sa dozvedieť, ako správne cvičiť, keď je ešte bábo v brušku alebo máte otázky ohľadom dojčenia? Kurzy organizované materským centrom Predeti Care vypisuje novembrové termíny a v Trenčíne môžete byť súčasťou niektorého z nich.

Pre budúcich rodičov I, II.

Popis: Kurz je rozdelený do 2 prednášok. Prvá časť je zameraná na tehotenstvo a pôrod – od prípravu na pôrod, na posledné týždne, priebeh pôrodu, správne dýchanie a úlohu partnera pri pôrode.

Druhá časť sa bude sústrediť na novorodeniatko, na starostlivosť o dieťa, obdobie šestonedelia, ako s dieťaťom správne manipulovať, ale aj prípravu na dojčenie.

Cena: Zadarmo

Dĺžka: 90 minút, 2 nadväzujúce kury

Lektorka: Bc. Erika Kapolková

Minimálny počet prihlásených: 4


Termíny:

10.12 – 16:30 – 2.časť (pokračovanie z novembra)  —> REZERVOVAŤ

13.12 – 16:30 – 1.časť —> REZERVOVAŤ

19.12 – 16:30 – 2. časť —> REZERVOVAŤ


Cvičenie pre tehotné

Popis: Tehotenstvo je stav krásny, no mimoriadne náročný. Naučte sa spolu s nami, ako správne cvičiť, ako cvičením predísť prípadným problémom a udržte sa v kondícii, nech ste na svojho drobca skutočne pripravená!

Cena: 4 €

Dĺžka: 60 minút

Lektorka: Bc. Erika Kapolková


Termíny:

10.12 o 18:15 —> REZERVOVAŤ 

19.12 o 18:15 —> REZERVOVAŤ 


Príprava oteckov na pôrod

Popis: Ani jedného z partnerov na pôrod nič nepripraví, avšak naučiť sa a zistiť, čo vás v priebehu pôrodu čaká, sa dá. Príďte na kurz prípravy na pôrod, počas ktorého uvidíte videoukážky z klasického pôrodu, spoločne sa naučíte správne techniky dýchania, lektorka vám odovzdá rady a tipy na úspešné zvládnutie pôrodu.

Cena: 6 € (za pár)

Dĺžka: 60 minút

Lektorka: Erika Kapolková

Minimálny počet prihlásených: 5 párov


Termíny: 20.12 o 18:00 —> REZERVOVAŤ 


Prvé dni s bábätkom

Popis: Prvé dni po pôrode sú pre každú mamičku náročné, s dieťatkom si na seba musia zvyknať, musia si zaužívať svoj vlastný režim. Kurz je vhodný najmä pre tých, ktorí pociťujú strach a chcú si čo najlepšie osvojiť činnosti, ktoré budú počas prvých dní potrebovať. Kúpanie, prebaľovanie, manipuláciu s dieťaťom si budete najskôr môcť vyskúšať na bábike a potom to doma s vlastným dieťaťom bude hračka.

Cena: 5 

Dĺžka: 90 minút

Lektorka: Bc. Erika Kapolková

Minimálny počet prihlásených: 5


Termíny: 20.12 o 16:30 —> REZERVOVAŤ 


Kurz dojčenia

Popis: Na dojčenie sa v poslednej dobe kladie obrovský dôraz. Ak si chcete byť istá, že zvládnete správnu techniku, čo robiť, ak sa dieťa nechce prisať alebo sa prisaje zle, kurz je pre vás to pravé. Dozviete sa, ktoré polohy sú pri dojčení najlepšie, ako na nočné dojčenie, kedy je dieťa skutočne hladné a priestor bude aj na vaše zvedavé otázky.

Cena: 5 €

Dĺžka: 90 minút

Lektorka: Bc. Erika Kapolková

Minimálny počet prihlásených: 5


Termíny:  13.12 – o 18:00 —> REZERVOVAŤ 


 

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *