Nákupný poradca

Najlepší kamarát vášho najmenšieho? Hračka od BUDDY TOYS!

Hovorí sa, že hračiek nikdy nie je dosť. A s tým musíme len súhlasiť. Jeden deň sa drobec zahrá s autíčkom či bábikou, na druhý deň už potrebuje niečo iné. Motorické schopnosti dieťaťa sa vyvíjajú počas celého jeho rastu, od úplného bábätka až do troch rokov.

My sme si pre vás pripravili prierez toho najlepšieho, čo značka BUDDY TOYS ponúka. V troch kategóriách máme pre vás tipy, ktoré si zamiluje. Koniec koncov, Vianoce sú tu čo nevidieť, takže to od nás berte ako tipy na vianočné darčeky.

O BUDDY TOYS vám stačí vedieť 4 základné fakty 

  • Ich hračky sú kvalitne spracované a odolné – presne to očakávate od hračky pre svojho drobca
  • Hračky BUDDY TOYS sú bezpečné – vyhovujú európskym bezpečnostným normám a smerniciam.
  • Hračky potešia nie len malých, ale aj veľkým
  • „Buddy“ znamená kamoš, „toys“ – hračky – ideálne pomenovanie pre najlepších hračkárskych kamarátov vašich detí

BUDDY TOYS - Hracia deka s tunelomPre najmenších uspávanky a hračky – veď čo iné?  

Detičky sa vo veku do jedného roka menia z dňa na deň doslova raketovou rýchlosťou. Síce si poviete, že maximálne ležia a hrajú sa drobnými hračkami, opak je ale pravdou. Práve v tomto veku je možno rozvíjať ich jemnú motoriku. Správnym výberom hračky.

57000474-8590669209811Prvý náš tip je BUDDY TOYS Hrací kolotoč. Nielenže dokáže na štvrť hodinku zabaviť dieťa hraním uspávaniek či zvukov z prírody, štyri farebné módy premietajú na stenu vzory, ktoré vizuálne drobca upútajú. Hudbu, otáčanie a projektor je možné používať samostatne.

Ako druhý náš Feedo tip sme vybrali Hraciu deku s tunelom. Je pestrofarebná, vhodná pre dieťa od narodenia. Rozvíja hrubé motorické schopnosti a stimuluje koordináciu očí a rúk. Dieťa na nej môže ležať, ak odpojíte od deky hrazdičku, dieťa môže trénovať ako prevaľovanie na brušku, tak pasenie ovečiek, v neskoršom veku sedenie alebo plazenie.

57000321-85906691643561
Pre nezbedníkov autíčko alebo traktor – podľa vlastného výberu!

Kto by nechcel mať Mercedes Benz SLS v garáži? Myslím, že by sme sa na podobný model dali nahovoriť viacerí. Ak premýšľate nad tým, že drobcovi „zaparkujete“ do pomyslenej garáže niektoré zo štýlových odrážadiel, tento chutný Mercedes by mohla byť prvá voľba.

Nejde o to, že mu ho budú závidieť všetci na ihrisku, vy ako mama oceníte úložný priestor, kam môžete odložiť nie len obľúbené hračky, ale aj kapesníčky, pitie a mnoho ďalšieho. Potešia aj zvuky reálneho auta a keďže bezpečnosť je prvoradá, operadlo sa dá pohodlne sklápať a tak sa nebudete musieť o drobca pri hre báť.

57000301-85906691645611Ak váš najmenší nie je práve na autíčka, ale skôr na traktoríky, máme pre vás dobrú správu. Alebo skôr pre neho. Šľapací traktor s vozíkom od BUDDY TOYS si zamiluje! Traktorík je ľahko ovládateľný, stabilný, sedadlo môžete nastaviť podľa vlastných preferencií. Kvalitný plast je odolný voči nárazom, takže sa nemusíte báť, že sa zničí pri prvej prechádzke. „Zvládne“ váhu až 35 kilogramov a je vhodný pre detičky od troch rokov. Jediné, čo budete musieť spraviť je, že ho zložíte. Nič náročné, však?

Hor sa na vzduch – na motorke!57000326-8590669169443

Zubaté slniečko ešte sem tam vykukne, no už zrejme nie je čas na hranie sa v záhrade. Aj keď, len čo napadne prvý sneh, nebudeme môcť dostať deti z ulice domov. Ak však premýšľate nad darčekom vyššej hodnoty, niečím, čo využije najmä počas krásnych teplých dní, vybrali sme pre vás dve veci, ktoré sa vám budú hodiť.

Záhradný domček Magical by chcel nejeden záhradník a nejedna z nás, ktoré sa v záhradke „rýpeme“ tak často, ako to ide. A prečo by mali byť detičky iné? Veď aj ony nám chcú pomáhať. Záhradný domček Magical je ako stvorený pre malých záhradkárov. Má svoju poštovú schránku, oceníte ho najmä ako možnosBUDDY TOYS - Motorka BMW ť deti naučiť upratovať si po ebe, pretože ich náradie bude mať svoje miesto tam, kde patrí.

Tak ako je pocta mať v imaginárnej garáži Mercedes, určite nebude „od veci“ mať tam BMWčko! A hoci je to „iba“ motorka.

Tieto motorky majú funkčné smerovky, vydávajú zvuk ako skutočná motorka, poháňané je jeho zadné koleso. Led svetlá len umocňujú pocit z toho, že dieťa sedí na skutočnej motorke. Motorka vydrží jazdiť takmer dve hodiny a má dokonca káblik na pripojenie MP3 prehrávača! Vymoženosti!
Tak ako, vybrali ste si? Dúfame, že áno a že prierez toho, čo od BUDDY TOYS na Feedo.sk máme vám postačí na to, aby ste celému detskému osadenstvu vašej domácnosti vybrali tie najlepšie darčeky.

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *