Moderný rodič, Nákupný poradca, Súťaže

Marcové novinky sú tu: Čo sme si pre vás pripravili?

Ani sme sa nenazdali a po tuhej zime pomaly ale isto prichádza jar. Hoci sa počasie ešte vonku strieda, raz máme krásne teplo a raz príde zima a dážď, nemení to nič na tom, že marec je mesiac jari. A preto zabudnite na starosti a poďte sa pozrieť na marcové novinky!

O čom bude dnes naša Adél hovoriť?

Do marcových noviniek sme vybrali „všehochuť“. Pripravte sa, začíname!

Ako prvú by sme vám chceli predstaviť značku Papilon. Všetky dostupné produkty na našom e-shope nájdete TU. Značka ponúka detské hračky, hryzátka. Všetko nájdete v krásnom darčekovom balení, takže ak hľadáte tip na darček pred drobca, neváhajte a skúste značku Papilon!

Druhou značkou je Je Port Mon Bebe, francúzska značka, ktorú u nás nájdete v tomto odkaze. V ich sortimente nájdete ergonomické nosítka, napríklad aj nami vybrané nosítko Physio Carrier. Cena vás možno prekvapí, no ak si vezmete všetky jej výhody, vždy je lepšie investovať do kvality.

Kozmetickú značku Weleda nemusíme predstavovať, iste ste sa s ňou už stretli. Novinkou tejto značky sú tónovacie balzamy na pery, ktoré si nejedna mamička a malá parádnica zamilujú. Kúpite ich napríklad aj TU.

Žirafku Sofiu vám nemusíme predstavovať, isto ste sa s ňou už stretli. Ak nie, pod videom máte inštrukcie k súťaži, v ktorej ju môžete vyhrať. Žirafka je jedinečná svojím vzhľadom – tmavé škvrny stimulujú zrak detí, svojím zvuk – jemné pískanie pri stláčaní zase trénujú sluch detí, svojím povrchom – jemné hrbolky pomáhajú detičkám, ktorým rastú zúbky. Samotnú hračku ale aj kozmetiku tejto značky nájdete v našom e-shope. 

A na koniec tu máme elektronické pestúnky od značky Motorola. Je len na vás, ktorú si vyberiete. Niektoré z nich dokážete ovládať smartfónom alebo tabletom. Všetky modely nájdete TU.

Ak ste ale predsa len zvedaví na video, pozrite sa!

A poďme na súťaž

Do komentára nám napíšte, ktorá novinka vás zaujala a prečo.

Druhou podmienkou je odber nášho YT kanála.

Výherca získa kozmetický balíček a žirafku, ktorá mu bude pribalená k nasledujúcej objednávke. A nebude iba jeden, skvelú výhru dostanú dvaja z vás! Vyhlásenie súťaže bude 18.4. Preto pozorne sledujte náš YT kanál a komentáre.

Tešíme sa na Vaše odpovede a veľa šťastia!


Ak by vám jedna súťaž bola málo, máme tu ešte jednu. MEGA súťaž! Chcete vedieť, akú? Kliknite na tento odkaz!


 

Previous ArticleNext Article

1 komentář

  1. Zaujali ma tónovacie balzamy na pery od značky Weleda, ktoré sú novinkou od značky Weleda. Rada by som ich vyskúšala, pretože mám suché a popraskané pery.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *