Nákupný poradca

Kŕmiaci systém Kiinde

Pretože hrdo dojčíme, dostala sa mi pod ruku táta (aspoň pre mňa) novinka – kŕmiaci systém KIINDE. V čom je vtip? Odstriekaného mliečka sa vôbec nedotknete.

Testovali sme štartovaciu sadu, ktorá obsahuje:

  • 20 ks vačkov na materské mlieko
  • 14 ks (kompatibilná so všetkými hlavnými značkami)
  • 1 ks Organizér (Až na 12ks KIINDE Twist vačkov)
  • 2 ks Squeeze fľaštička
  • 1 ks cumlík malý
  • 1 ks cumlík stredný
  • 1 ks cumlík veľký
  • 2 ks kefa na čistenie

Vďaka adaptérom (akési medzikrúžka rôznych závitov) pripojíte vačok k vašej odsávačke.

Systém bol skúšaný na odsávačkách značiek Medela® Evenflo® Hygeia ™ * Ameda® Tommee Tippee® Lansinoh® ** Philips AVENT ™ Playtex® ARDO ™ The First Years ™ Spectra®. Ja som testovala na odsávačke MAM a pasuje to takisto.

Kiinde 1

Odsávané mliečko potom ide priamo do vačku – nie do žiadnej fľaštičky, teda nemusíte prelievať a ďalej tak s mliečkom manipulovať.

Keď zložíte odsávačku, môžete si vačok uzavrieť skrutkovacím uzáverom a uschovať. Ak potrebujete kŕmiť, môžete k tomu použiť priložené fľaštičky. Iba nasadíte, odskrutkujete uzáver, „nacvaknete“ cumlík a fľaštička je pripravená.

Takto uchované mliečko môžete perfektne použiť, keď stráži otecko a vy potrebujete odísť :-). Takisto ho môžete dať zamraziť.

Kiinde 2

Systém sa ľahko udržiava a umýva – môžeme nechať odkvapkať a vyschnúť klasicky, alebo použiť priložený organizér. Ten poslúži buď na sušenie – ako hovorím, alebo na uskladnenie napr. v chladničke.

A to najlepšie na koniec. Keď vám dieťatko povyrastie, využijete tento kŕmiaci systém na uchovanie príkrmov. Mne sa nádherne prepojilo spojenie s Babymoov varičom, takže uvarenú mrkvičku si nechávam v chladničke alebo v mrazničke (mrazený príkrm vydrží mesiac).

Kiinde 3

Systém KIINDE má bohaté príslušenstvo, takže som si dokúpila cumlíky (alebo môžete kŕmiace lyžičky) a zrazu mám z toho domáce prikrmovacie kapsičky. Také tie ovocné od nemenovaných značiek, ktoré kúpite na prechádzky za cenu cca 50 censtov až 1 euro za kus.

Ja ich mám teraz pekne z krásnej čerstvej mrkvičky, bez chémie a môžem sa pohrať s receptami. Už sa teším na letné verzie – napríklad jabĺčko s jogurtom, marhule a slivky zo záhradky a podobne. A tiež sa teším na farmárske trhy, to bude teraz raj plný čerstvé inšpirácie.

Kompletný popis výrobku a konkrétne túto sadu nájdete TU.

Ďalšie príslušenstvo a všetko od tejto značky nájdete TU.

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *