Nákupný poradca

Krém Sebamed – recenze

Rada nakupujem veľké, takmer 190 kusové krabice plienok, nech mám pekne do zásoby a som pripravená aj na obdobia plné „toxického“ odpadu.Povedzme si úprimne, nie vždy je s vami na nákupe v supermarkete svalnatý silný chlap aby vám pomohol a ťahať cez celé mesto dieťa, kabelku, päť kilovú krabicu plienok a kočík bez toho aby ste niekomu ublížili je takmer nemožné. Bohužiaľ auto ešte nemám, takže nákupy cez internet, keď vám všetko potrebné prinesie fešný kuriér, ktorý s vami flirtuje aj napriek vášmu nevábnemu vzhľadu, je jednoducho viac ako príjemné ;) Keď už som pri toľkom chválení, nesmiem zabudnúť spomenúť, že dodanie je veľmi rýchle a aj po tretej objednávke som nadmieru spokojná. Poďme však na lepší zázrak…

16991717032_551d48228a_o

Je vôbec potrebné opäť spomínať akú jemnú, citlivú, bledú a takmer priesvitnú pokožku mám ? Asi nie. Pri slove tehotenstvo vám určite napadne aj to, ktoré pomenúva asi najväčšieho ženského strašiaka – strie. Veľmi by ma zaujímalo odkiaľ sa vzala fáma, že ak sa dostatočne krémujete, olejujete a neviem čo ešte, tak strie mať nebudete. HA-HA. A ešte raz. HA-HA !!! Nakúpila som si najkvalitnejšiu kozmetiku akú je u nás možné dostať, v olejoch som sa kúpala a hádajte čo ? Mám strie. A nie, nie som mamička, ktorá by na ne bola hrdá lebo mi pripomínajú môjho krpca. Pozerám sa na tie ohavné strie zo všetkých uhlov, ale krpca nikde nevidím. Už dávno som rozhodnutá, že predám aj dom, len aby som sa ich zbavila (SRANDUJEM. Možno :D). Momentálne si zisťujem všetky dostupné informácie o ich zjemnení a odstraňovaní, ale dovtedy sa priam vyžívam v nákupoch kozmetiky, ktorá sľubuje hory-doly. Bi-Oil to so mnou už dávno vzdal, preto si viete predstaviť, aké sklamanie som prežívala. Potom som však objavila na e-shope Feedo krém značky Sebamed.

16991716742_e77a7763f6_o

Sebamed krém proti striám

Podstatou fungovania SebaMed krému proti striám je unikátna kombinácia bylín. Výťažky z pupočníka ázijského (alebo tigrej trávy) a peptidov posilňujú schopnosť spojivového tkaniva prispôsobiť sa meniacemu sa objemu tela (nie len v oblasti bruška) a predchádzať tak poškodeniu kože. Medzi ďalšie aktívne látky patria olivový olej, olej z avokáda a bambucké maslo. Dermatologicky a klinicky testované. Pôsobí na pokožku v troch fázach:

  1. pomáha predchádzať striám
  2. pomáha redukovať už vzniknuté strie
  3. pomáha obnovovať spojivové tkanivo

To by sme mali oficiálny popis, ale aké mám dojmy a pocity ja ? Krém odporúčam bez akýchkoľvek pochybnosti. Už po prvom dni sa pokožka výrazne zmenila a do týždňa strie získali farbu bližšiu mojej pokožke. Predtým boli ružové. S nadšením tento krém používam dvakrát denne ako je odporúčané a rozhodne sa plánujem zazásobiť ďalšími baleniami. Rada by som napísala detailnejšiu recenziu a bolo by to o tom istom – samá chvála. Ak vás trápia strie, choďte do toho. Za vyskúšanie nič nedáte ;)

Previous ArticleNext Articlekozmetika-weleda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *