Nákupný poradca

Batôžtek SkipHop – recenzia

Batôžtek-SkipHop

Máme po dovolenke a naše malé slečny sa rozhodne kdekoľvek na cestách nemohli zaobísť bez vlastnej desiaty, hračiek a slnečných okuliarov. A s nadšením si to všetko zbalili do batôžka!

Prvý soví batôžtek dostala Maruška minuloročné Vianoce a chodila s ním aj spať. Len čo Darinka začala chodiť, začala si Maruškin batôžtek privlastňovať a viedli spolu nemalé boje o to, kto mi v ňom na nákup ponesie peňaženku a kľúče. Pred dovolenkou sme tak zaobstarali ešte druhý – mačací. Sú skvelé!

Batôžky vyrába firma Skip hop a táto rada sa volá Zoo Batôžtek Mini. Na výber je niekoľko variantov, ktoré sú väčšinou univerzálne pre chlapcov aj dievčatká. Ak máte väčšie deti, určite nazrite aj na ďalšie batôžky, sú úžasné!

batoh-SkipHop

Mini batôžtek je ideálny pre batoľatá od 1 do 4 rokov, meria len 23 centimetrov a sedí aj malým „prdelkám“. Cez hrudníček vedie popruh so sponou, vďaka čomu batôžtek dieťaťu nespadne a pre mamičky je výhodné, že si batoh dieťa len tak nedá dole a niekde nezabudne. Vnútri batôžku je menovka.

recenzia-na-SkipHop

Batoh má jednu hlavnú kapsu a postrannú sieťku na malé pitie alebo také významné poklady, ako sú šišky a kamienky. Zospodu batôžku je kovová spona, na ktorú možno prirobiť vodítko – bezpečnostný pásik, ktorý je súčasťou batôžka. Viem, že vodítka na deti sú veľmi kontroverznou témou, ale ja osobne ich úplne nezavrhujem. Nikdy som nemala potrebu ho použiť, ale viem si predstaviť situácie, kedy vodítko môže pomôcť k bezpečnejším prechádzkam. Je mi tak sympatická forma vodenia za batôžtek, jednak voči pohľadom okolia, ale aj voči samotnému dieťaťu.

recenzia-detsky-batoztek-SkipHop

Do batôžka sa v pohode zmestí fľaša s pitím (máme odskúšaných 330ml), dve plienky a desiata. A aj nejaká tá hračka sa prepašuje :-)

Batôžky sú ľahké a skladné. Keď už dievčatá nebavilo nosiť ich, vliezli sa k nám do veľkých batohov. Údržba je jednoduchá. Drobné nečistoty odstránite vlhkou handričkou, väčšie ručným praním. Farby batoh nepúšťa.

Niekedy ľutujem, že už nie som malá. Hneď by som tie batôžky nosila tiež :-) V dnešnej recenzii dávam batôžkom len samé plus. Sú naozaj premyslené do posledného detailu a majú veľmi pekný dizajn. Deti ich milujú, dobre sa im nosia a vlezie sa im tam všetko, čo potrebujú. Ak uvažujete nad kúpou batohu pre dieťa, túto značku naozaj odporúčam.

Previous ArticlePrsia-po-dojčeníNext ArticleRecenzia-Hipp-olejček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *