Nezařazené

Andrea Růžičková odporúča: Čo kúpiť drobcovi pod vianočný stromček?

Vianočný čas sa nezadržateľne blíži. Rozmýšľate, čo kúpite svojmu drobcovi pod vianočný stromček? Máme pre vás tipy od herečky a mamičky Andrey Růžičkovej. Čo myslíte, vybrala dobre?

Pozrite sa, ktoré hračky Andrea vybrala!

Vyberte si tie, ktoré sa vám páčia :-)

SPOJOVACIA HÚSENIČKA LAMAZE

Vtipná húsenica hýri farbami, najviac rozvíja motorické zručnosti dieťaťa. Medzi jednotlivými časťami má suchý zips, ktorý dieťa môže rozlepovať a spájať naspäť. Húsenička šuští, má v sebe rolničku, takže pri trasení vydáva zvuk a má možnosť zaujať pozornosť dieťaťa.

Húseničku zoženie na Feedo.sk – Spojovacia húsenica od Lamaze 

ČERVENÝ LIŠIAK MAMAS&PAPAS

Lišiačik patrí medzi obľúbené hračky syna našej Andrejky. Pripnúť ho môžete ako na autosedačku, tak na postieľku či na kočík. Lišiačik nie je len hračka – je zároveň chrastítkom a hryzadlom. Hryzacia časť je z kaučuku, takže drobcovi sa nemôže nič stať. Ešte k tomu všetkému šuští a píska. Kopec zábavy!

Lišiačik zoženiete na Feedo.sk – Červený lišiak od Mamas&Papas

HRACÍ VANKÚŠIK S DEKOU MAMAS&PAPAS

Pohodlná deka s vankúšom zaujme ako farbou, tak funkciami. V prvom rade je skvelým pomocníkom v momente, ako dieťa trénuje pasenie koníčkov. Dieťa chráni v tých momentoch, keď sa dieťa začne pretáčať na bruško. Opäť, tak ako všetky hračky od tejto značky, obsahujú hryzadlo, šuštiace a zvoniace časti a zrkadielko. Dokonalý darček!

Deku s vankúšikom kúpite na Feedo.sk – Hrací vankúšik od Mamas&Papas 

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *