Nákupný poradca

Aby sa dieťatko nebálo – nočné svetlo Babymoov – VIDEORECENZIA

svetlo-babymoov

Natešená už dva dni vyzerám kuriéra s balíčkom od Feedo.sk. Konečne nastal okamih a dočkali sme sa. Letím s dcérkou hore a netrpezlivo rozbaľujeme veľkú krabicu, kde na nás v rohu zazerá očakávaná lampička Babymoov.

Musím povedať, že som bola veľmi prekvapená jej rozmerom. Podľa obrázkov mi pripadala väčšia. Ale nenechávam sa rozptýliť a netrpezlivo vyčkávam večer, kedy túto parádu vyskúšame.

Po kúpaní som dcéru uložila do postieľky, lampičku postavila na komodu vedľa postieľky a spustila svetelnú projekciu. Bohužiaľ nastalo mierne sklamanie. Čakala som hviezdnu oblohu, jasnú, akú je možné vidieť na obrázku v popise, ale lampičku som musela podložiť, aby bola pekne vidieť. Navyše rozpracovaná nie je tak dôkladne, a tak nám po stranách presvitajú mesiačiky svetla.

Príjemné je však jemné prelínanie farieb. Čo ma tiež veľmi milo prekvapilo, boli melódie. Celkovo sa ich v lampičke skrýva sedem – od tlkotu materského srdca, cez vtáčí spev až po jemné „uspávacie“ melódie.

Musím veľmi vyzdvihnúť úrovne hlasitosti. Pri poludňajšom spánku ladíme mierne hlasnejšie, no a pri večernom uspávaní zas veľmi tiché.

Previous ArticleDetske-ihriskaNext Articlearomaterapia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *